I dva jsou rodina

Přehrát film
Odkaz na film I dva jsou rodina se otevře v novém okně
I dva jsou rodina
81%
Hodnocení ČSFD.cz


255

I dva jsou rodina

Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin (Clémence Poésy) a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin….(Bohemia MP)

Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 2016, 118 min

Režie:

Hugo Gélin

Scénář:

Hugo Gélin, Mathieu Oullion, Jean-André Yerles, Eugenio Derbez (původní scénář), Guillermo Ríos (původní scénář), Leticia López Margalli (původní scénář)

Kamera:

Nicolas Massart

Hudba:

Rob Simonsen

Hrají:

Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand, Gloria Colston, Anna Cottis, Barrie Martin, Attila G. Kerekes, Ashley Walters, Clémentine Célarié, Alice David, Raquel Cassidy, Cécile Cassel, Antoine Gouy, Guillaume Bouchède, Noémie Kocher, Patrice Melennec, Ruben Alves, Elaine Caulfield, Christian Erickson, David Lowe, Jay Benedict, Richard Banks, Ben Homewood, Howard Crossley, Phelim Kelly, Mona Walravens

Producenti:

Philippe Rousselet, Stéphane Célérier

Střih:

Grégoire Sivan, Valentin Feron

Zvuk:

Lucien Balibar

Scénografie:

Emmanuelle Duplay

Kostýmy:

Isabelle Mathieu

   zdroj: ČSFD.cz
TOPlist