Pobřežní hlídka

Pobřežní hlídka
55%
Hodnocení ČSFD.cz


221

Pobřežní hlídka

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu… A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat.(CinemArt)

Akční / Komedie

USA, 2017, 119 min

Režie:

Seth Gordon

Scénář:

Damian Shannon, Mark Swift, Michael Berk (původní scénář), Gregory J. Bonann (původní scénář), Douglas Schwartz (původní scénář)

Kamera:

Eric Steelberg

Hudba:

Christopher Lennertz

Hrají:

Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach, Jon Bass, Yahya Abdul-Mateen II, Hannibal Buress, Ilfenesh Hadera, David Hasselhoff, John Cenatiempo, Brandon Larracuente, Amin Joseph, Rob Huebel, Jack Kesy, Oscar Nuñez, Pamela Anderson, Haviland Stillwell

Producenti:

Michael Berk, Gregory J. Bonann, Beau Flynn, Ivan Reitman, Douglas Schwartz

Střih:

Peter S. Elliot

Scénografie:

Shepherd Frankel

Kostýmy:

Dayna Pink

   zdroj: ČSFD.cz
TOPlist