Lego: DC – Liga spravedlivých vs Bizarro

Lego: DC – Liga spravedlivých vs Bizarro
54%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

1476

Lego: DC – Liga spravedlivých vs Bizarro

Tam, kde je chaos a zkáza, tam je i Supermanův bláznivý klon Bizarro. Slyší vždy úplný opak toho, co je řečeno, říká pravý opak toho, co si myslí a dělá naprostý opak toho, co je správné. Ocelový muž ví, že je nejvyšší čas obstarat mu nový domov, jeho vlastní svět: Bizarro World! Na Zemi zatím Superman s Ligou spravedlivých podniká každodenní akce proti padouchům. Bizarrovu novou planetu však začne ohrožovat galaktický krutovládce Darkseid. Bizarro se tedy vrátí na Zemi, kde naklonuje Ligu spravedlivých a kopie upraví k obrazu svému. Z klonů pak povstane Bizarrova liga! Přichází Batzzaro, Bizzara, Greenzarro a Kyzarro – Batman, Wonder Woman, Green Lantern a Kyborg naruby. Liga spravedlivých se však musí se svými bizarními protějšky spojit. Jen jako jeden tým totiž dokážou zastavit Darkseida a zachránit galaxii!(Magic Box)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 47 min

Režie:

Brandon Vietti

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)

Hudba:

Tim Kelly

Hrají:

Kevin Michael Richardson, Diedrich Bader, Troy Baker, John DiMaggio, Tom Kenny, Phil Morris, Nolan North, James Arnold Taylor, Khary Payton, Tony Todd, Kari Wahlgren

   zdroj: ČSFD.cz
Tipy na filmy
TOPlist