Online filmy zdarma


Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců
75%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

137

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců

Na malebném lesním paloučku se jednoho dne rozhoří nepřátelství mezi koloniemi černých a červených mravenců. Příčinou sporu jsou zbytky jídla z pikniku, které tam zanechal mladý pár. Najednou se uprostřed znepřátelených stran objeví odvážná beruška. Skamarádí se s černým mravenečkem Mandiblem a pomůže mu zachránit mraveniště před invazí červených bojovníků na čele s hrozivým Butorou. Vydejte se na cestu plnou dobrodružství, přátelství a fantazie, do světa těch nejdrobnějších Mrňousků.

  • V roce 2006 se na televizní obrazovky dostal francouzský seriál Mrňouskové, který se okamžitě stal hitem mezi nejmenšími. Originální a zábavné příběhy ze světa hmyzu znají děti i dospělí téměř na celém světě. Pro velký úspěch televizní série se tvůrci rozhodli přenést tento jedinečný mikrokosmos plný barev a fantazie i na filmová plátna!
    V něm jednoho dne na malém lesním paloučku vznikne nepřátelství mezi koloniemi černých a červených mravenců. Příčinou sporu jsou zbytky jídla z pikniku, které tam zanechal mladý pár. Najednou se uprostřed znepřátelených stran objeví odvážná beruška. Skamarádí se s černým mravencem Mandiblem a pomůže mu zachránit mraveniště před invazí červených bojovníků v čele s hrozivým Butorou. Vydejte se na cestu plnou dobrodružství, přátelství a fantazie – do světa těch nejdrobnějších Mrňousků.(Anifilm)
  • V poklidném lese rozpoutají zbytky po pikniku nemilosrdnou válku mezi dvěma soupeřícími klany mravenců, kterým jde o stejnou kořist – krabici s cukrem. Ve víru dramatických událostí se mladá beruška spřátelí s černým mravencem a pomůže mu zachránit jeho klan před hrozivými červenými mravenci…(Festival francouzského filmu)
  • Na malebnej lesnej čistinke sa jedného dňa rozpúta nepriateľstvo medzi kolóniami čiernych a červených mravcov. Príčinou sporu sú zvyšky jedla z pikniku, ktoré tam zanechal mladý pár. Odrazu sa uprostred znepriatelených strán objaví odvážna lienka. Skamaráti sa s čiernym mravčekom Mandiblom a pomôže mu zachrániť mravenisko pred inváziou červených bojovníkov na čele s hrozivým Butorom. Vydajte sa na cestu plnú dobrodružstva, priateľstva a fantázie do sveta tých najmenších…  chrobáčikov.

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

Francie / Belgie, 2013, 88 min