Buchty a klobásy online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Buchty a klobásy
61%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

538

Buchty a klobásy / Sausage Party

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket.

  • Děj se odehrává v supermarketu, kde veškeré jídlo touží po tom, aby si jej lidé koupili a jídlo tak dosáhlo věčnosti. V hlavní roli se objeví klobáska, která se rozhodne odhalit skutečnou podstatu své existence. Ale když zjistí, co se jídlu u lidí děje, chce o tom informovat i ostatní. Musí utéct a tím začíná jí a jejím kamarádům velké dobrodružství. Ale na cestě musí čelit mnoha nebezpečím.(Rathe)
  • Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom – aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje.

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 89 min

Tip na film  22 Jump Street