V zajetí démonů 2 online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
V zajetí démonů 2
79%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

1954

V zajetí démonů 2

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu V zajetí démonů. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy.

  • Pokračování prvního hororového filmu Jamese Wana V zajetí démonů z roku 2013 nás tentokrát zavede do anglického Enfieldu, kde dochází ke strašení, obyvatelé domu slyší děsivé zvuky a začínají se vznášet předměty i lidé… Paranormální vyšetřovatelé Ed a Lorraine Warrenovi (Patrick Wilson a Vera Farmiga) svými zkušenostmi a schopnostmi pomohou této rodině, která je terorizována temnými duchy přítomnými v jejich domě na statku…(J*E*A*N*N*E)
  • Nadprirodzený thriller z dielne New Line Cinema V zajatí démonov 2 v réžii Jamesa Wana, príchádza do kín po mimoriadne úspešnej rovnomennej prvej časti. Filmoví nadšenci sa tak môžu tešiť na ďalší skutočný príbeh renomovaných démonológov Eda a Lorraine Warrenovcov. Hlavných postáv sa opätovne zhostili nominantka na Oscara Vera Farmiga a Patrick Wilson ako Lorraine a Ed Warrenovci, ktorí v jednom zo svojich najdesivejších paranormálnych prípadov cestujú do severného Londýna, aby pomohli slobodnej matke s výchovou štyroch detí, v dome plnom zákerných duchov.

Horor

USA, 2016, 134 min

Tip na film  Norman a duchové