Cell online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Cell
44%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

232

Cell

Civilizace sklouzla po krvavé stopě do dalšího období temna, což možná nikoho nepřekvapí, ale stalo se to takovou rychlostí, jakou nepředvídali ani největší škarohlídi mezi futurology. Bylo 1. října, Bůh dlel na nebesích, burza prosperovala a většina letadel létala načas. Za čtrnáct dní však nebe opět patřilo ptákům a burza se stala vzpomínkou. Příčinou zkázy je jakýsi jev, kterému se začne říkat Puls, a ten se šíří mobilním telefonem. Několik zoufalců, kteří přežili, se najednou ocitne v černočerném civilizačním temnu, plného násilí a chaosu. Kdekdo má mobil. A kdo ho nemá?

Nový film, pro nějž je inspirací román Stephena Kinga, nejenže pokládá zásadní otázku: „A teď už mě slyšíte?“ Rovněž na ni brutálně odpovídá.

Klasické ráno v USA sa mení na skazu apokalyptických rozmerov. Keďže žijeme v modernej unáhlenej dobe, každý má pri sebe mobil. V horore Cell sú však mobilné telefóny zdrojom neznámeho vlnenia, ktoré spôsobuje extrémnu agresivitu. Zhodou okolností sa Clayovi (John Cusack) práve pri vypuknutí skazy vybil jeho mobil, takže sa nestal jedným z nakazených. Jeho najväčšou starosťou je však jeho rodina. Clay verí, že jeho žena so synom túto katastrofu prežili, a tak sa vydá s pomocou nového priateľa Toma (Samuel L. Jackson) a susedky Alice (Isabelle Fuhrman) na cestu za svojou nezvestnou ženou. Bez akýchkoľvek komunikačných prostriedkov a so skupinami agresívnych ľudí v ceste bude však táto cesta veľmi náročná.

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2016, 98 min

Předloha:

Stephen King (kniha)

Tip na film  Ďábelský Santa

Producenti:

Michael Benaroya, Shara Kay, Richard Saperstein, Brian Witten