Určitě, možná online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Určitě, možná
74%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

245

Určitě, možná

Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci…
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech – o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)… Tři romance… tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci.

  • Jakou zapeklitou cestou musíme projít, abychom nalezli tu pravou lásku? Příběh filmu Určitě, možná začíná v okamžiku, kdy dcera Willa Hayese (Ryan Reynolds) projde vyukou sexuální výchovy a po svém otci chce, aby jí vyprávěl, jak se vlastně seznámil s její maminkou, se kterou se právě rozvádí. Film je tedy z velké části vyprávěním tohoto příběhu, kde ale předem nevíte, která žena je matkou Heyesovi dcery, protože jména Hayes záměrně změnil. Jde tedy o spletitou cestu vztahů jednoho muže, který věří Clintonovi a a potýká se se smůlou u žen.(ČSFD.cz)
  • Will Hayes (Ryan Reynolds) má desaťročnú dcéru Mayu (Abigail Breslin), ktorá začína byť zvedavá a pýta sa na všetko, čo predchádzalo svadbe jej rodičov. Willov príbeh začína v roku 1992, keď ako mladý politik sa prisťahoval do New Yorku, aby mohol spolupracovať na prezidentskej kampani. Vypráva o mladom mužovi plnom ideálov, o praktikách veľkej politiky, ale aj o romantických vzťahoch s tromi rozdielnymi ženami. V rozprávaní upravil dej, aby bol prístupný pre dcérine uši a pomenil aj mená hlavných predstaviteliek príbehu. Maya nevie, s ktorou z nich sa jej otec nakoniec oženil. Je jej matkou Willova kolegyňa, spoľahlivá suseda Emily (Elizabeth Banks)? Je ňou otcova dlhodobo najlepšia priateľka a dôverníčka April (Isla Fisher)? Alebo má za mamu slobodomyšlienkárku a ambicióznu novinárku Summer (Rachel Weisz)? Ako Maya dáva dokopy kúsky z otcových romantických skladačiek, začína rozumieť tomu, že život nie je jednoduchý. A keď Will dorozpráva príbeh, Maya ho presvedčí, že nikdy nie je neskoro sa vrátiť späť a nájsť si v živote šťastný koniec.

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Tipy na podobné filmy