Online filmy zdarma


Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny
71%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

968

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné“ minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města… Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav.

Majitel zastavárny na malém městě (Vincent D’Onofrio) zabíjí čas během pracovní doby rozhovory o všem a o ničem se svým kamarádem (Chi McBride). Jejich mnohdy absurdní debatu občas naruší zákazník přicházející získat pár babek výměnou za více či méně hodnotné věci.
Sledujeme příběhy tří z nich, zdánlivě nesouvisející, které se nakonec protnou a složí celý kaleidoskop do závěrečného obrazu: Lukase Haase jako feťácké trosky, plánující se svými kumpány (Paul Walker a Kevin Rankin) okrást místního vařiče a distributora drog. Matta Dillona, čerstvě ženatého muže, který v zastavárně spatří prsten, patřící jeho záhadně zmizelé první manželce a vydávajícího se na cestu za odhalením pravdy. A konečně Brendana Frasera, rádoby imitátora Elvise Presleyho, který se se svou prachbídnou show potlouká od jedné díry ke druhé.

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min