Návrh online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Návrh
68%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

179

Návrh

Když vlivná knižní redaktorka Margaret (Sandra Bullock) čelí vidině deportace do své rodné Kanady, nedá bystré ženě příliš práce, aby si rychle vymyslela, že je ve skutečnosti zasnoubená se svým nic netušícím asistentem Andrewem (Ryan Reynolds), kterého celé roky ponižovala. Ten souhlasí, že se na jejím divadle bude podílet, ale s několika podmínkami. Podivný pár se vydává na Aljašku za jeho rodinou (Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White) a městské děvče, které je zvyklé mít vše pod kontrolou, zjišťuje, že z jedné prekérní situace padá hned do další. Protože svatba je co nevidět a imigrační úředník jim je na stopě, rozhodnou se Margaret a Andrew s jistým váháním i přes nejistý výsledek v celé šarádě pokračovat až do konce.

  • V romantické komedii se setkáváme s Margaret (Sandra Bullock), knižní editorkou a Kanadskou emigrantkou, které hrozí po vypršení víza deportace zpět do vlasti. Aby nežádoucí deportaci zabránila, vymyslí plán. Rozhodne se provdat za svého otravného asistenta Andrewa (Ryan Reynolds). Andrew souhlasí s podílem na této šarádě, ale klade si několik podmínek. Nesourodá dvojice odjíždí na Aljšku, setkat se s bláznivou rodinou Andrewa. Zde teprve začíná pravé dobrodružství……(Rent)
  • Andrew (Ryan Reynolds) má v práci starosti: vozí se po něm obávaná šéfová Margaret (Sandra Bullock), a tak lítá jako hadr na holi. To však ještě netuší, že před jeho šéfkou – ve filmu mile přezdívanou „čarodějnice“ – vyvstal ještě mnohem větší problém. Jako Kanaďanka má být totiž deportována ze Států a jedinou možností je, najít si urychleně (to jest, v horizontu minut) ženicha. A Andrew je zrovna po ruce…

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Tipy na podobné filmy