Jezero smrti online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Jezero smrti
73%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

204

Jezero smrti

Steve chce vzít svou drahou polovičku, přítelkyni Jenny, na romantický víkend pryč z města k jezeru Eden. V panenské přírodě plánuje požádat Jenny o ruku. Setkají se tam však s partou mladých teenagerů, kterým se moc nelíbí, že jsou na jejich oblíbeném místě vetřelci. Steve se snaží nejprve o vyjednávání, ale zbytečně.

Nebezpečný kolotoč hry o přežití se roztáčí ve chvíli, kdy partička ukradne jeho auto a potyčka skončí smrtí psa jednoho člena gangu. Skupinka v čele s psychopatickým mladíkem se rozhodne pomstít způsobem, který se vymyká normálnímu lidskému chápání. Hra na kočku a myš začíná.

  • Mladá dvojice, muž a žena, přijíždějí k zatopenému lomu, kde chtějí o samotě strávit pár příjemných dnů o samotě. Místní příroda ovšem není tak nedotčená jak se zdá a ani milostný pár zde není sám. Setkává se zde s partou pubertálních výrostků z místní vesnice, jejichž hlavní náplní trávení volného času je vzájemná šikana, vandalství, násilí na slabších, týrání zvířat a drzé předvádění se před druhými. Po menší konfrontaci s touto „tlupou“ příjde konfrontace větší, až se vše vyhrotí do brutálního souboje dvojice návštěvníků tohoto „nedotčeného“ místa o holé životy a útěk před partou nepříčetných puberťáků, kteří jsou nakonec schopni naprosto všeho. Velice drsný, chladný a aktuálně varující explotation thriller/horror, který nenechá nikoho chladným …(Flipnic)
  • Jeny (Kelly Reilly) a Steve (Michael Fassbender) jsou pár, který se vydá autem na romantický výlet do přírody, pryč z civilizace. Ze začátku vše probíhá poměrně v klidu, až na pár domluv pubertalní mladeži, která se rozhodla znepříjemňovat páru odpočinek. Boj o přežití začne ztrátou tašky s klíči od auta…(film-fancz)
  • Steve chce vzít svou drahou polovičku, přítelkyni Jenny, na romantický víkend pryč z města. Po ne zrovna ideální první noci v motelu se rozhodnou odjet kempovat k jezeru Eden. Panenská příroda vzdálená od civilizace, téměř božský klid. Steve plánuje požádat Jenny o ruku. Má to být víkend, na který nikdy nezapomenou. Brzy ale zjistí, že u jezera nejsou sami. Setkají se s partou mladých teenagerů, kterým se moc nelíbí, že jsou na jejich oblíbeném místě vetřelci. Odmítají omezovat svou vlastní zábavu na úkor pohodlí zamilovaného páru. Steve se snaží nejprve o vyjednávání diplomatickou cestu, pak ale zjistí, že je to zbytečné. Nebezpečný kolotoč hry o přežití se roztáčí ve chvíli, kdy partička ukradne Stevovo auto a potyčka skončí smrtí psa jednoho člena gangu. Skupinka v čele s psychopatickým mladíkem se rozhodne smrt psa pomstít způsobem, který se vymyká normálnímu lidskému chápání. Hra na kočku a myš začíná. Tento velmi realistický a brutální snímek se sociálním podtextem, který můžeme zařadit do slasher/exploitation škatulky, nekompromisně poukazuje na vzrůstající brutalitu britské mládeže.

Horor / Thriller / Drama

Velká Británie, 2008, 91 min

Tipy na podobné filmy