James White online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
James White
70%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

1406

James White

Newyorčan James White (Christopher Abbot) je lehkomyslný dvacátník se sebedestruktivní sklony, povaleč, který navzdory své inteligenci není schopen si udržet práci. Přežívá na gauči své matky Gail (Cynthia Nixon), která jeho životní styl neschvaluje a navíc bojuje s rakovinou. James řeší situaci útěkem k sexu a drogám do té chvíle, kdy začne být Gailin stav opravdu vážný a on se musí postavit tváří v tvář realitě, kterou nemůže ignorovat.

  • Bezstarostný život mladého Newyorčana Jamese Whitea se otřese poté, co se jeho matce Gail vrátí rakovina. Tváří v tvář bolestným změnám James bojuje s vlastním nezodpovědným sebezničujícím způsobem života. Filmové drama je celovečerním debutem amerického režiséra Joshe Monda, jednoho z členů nezávislé produkční společnosti Borderline Films, která v posledních letech slaví úspěchy na světových festivalech.(Febiofest)
  • Mladý Newyorčan James White (Christopher Abbott) řeší závažná životní rozhodnutí – osamostatnění se od vážně nemocné matky, všudypřítomné démony v podobě drog, alkoholu, násilí a následků nerozvážných rozhodnutí.

Drama

USA, 2015, 85 min

Tip na film  Jak na věc