Charlieho malá tajemství online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Charlieho malá tajemství
82%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

185

Charlieho malá tajemství

Příběh o dospívání patnáctiletého Charlieho. Roztomilý a naivní outsider se vyrovnává s první láskou, sebevraždou svého nejlepšího přítele a vlastní duševní chorobou, zatím co se usilovně snaží najít skupinu lidí, do které patří. Hvězdně obsazený film nejzářivějšími hvězdami současnosti Emmou Watson a Loganem Lermanem si získal srdce diváků i kritiky.

  • Charlie (Logan Lerman) je plachý a neoblíbený teenager, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů, a ty poté posílá lidem, které vůbec nezná. Zkoumá složitou dobu dospívání, včetně introverze, sexuality, homosexuality, drog i zneužívání. První dopis Charlie posílá v době před svým nástupem na střední školu. Tam se seznamuje s novými přáteli, Sam a jejím nevlastním bratrem Patrickem. Najde si první přítelkyni, ale tajně je už od první chvíle zamilovaný do zelenooké Sam. Celý příběh se odehrává v Pittsburghu v letech 1991 – 1992.(ČSFD.cz)
  • Príbeh o dospievaní 15-ročného Charlieho (Logan Lerman). Roztomilý a naivný outsider sa vyrovnáva s prvou láskou (Emma Watson), samovraždou svojho najlepšieho priateľa a vlastnou duševnou chorobou, zatiaľ čo sa usilovne snaží nájsť skupinu ľudí, do ktorej patrí.

Drama / Romantický

USA, 2012, 103 min

Tipy na podobné filmy