Trabantem do posledního dechu online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Trabantem do posledního dechu
80%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

348

Trabantem do posledního dechu

Patrně nejznámější český cestovatel současnosti Dan Přibáň podnikl svou dosud nejnáročnější expedici. Posádky dvou žlutých trabantů, polského Fiatu neboli malucha, čezety, jawy a dokonce i dvou invalidních vozíků vyrazily z australského Perthu, a během půlroční dobrodružné výpravy projely Východní Timor, Indonésii, Malajsii a Thajsko.

  • Po procestování Asie, Afriky a Jižní Ameriky se „trabantoví cestovatelé“ Dan Přibáň a jeho parta vydávají prozkoumat Austrálii. Se stejnými auty, se stejným cílem – projet napříč kontinentem.(SimpanzJi)
  • Staručký „dederónsky“ trabant sa stal Danovi Přibáňovi, zrejme najznámejšiemu českému cestovateľovi súčasnosti, osudným. Ako sme mohli vidieť v jeho predošlých dokumentárnych filmoch a televíznych seriáloch, precestoval na ňom už Hodvábnu cestu, Afriku, Južnú Ameriku i Austráliu. Vlani podnikol svoju dosiaľ najnáročnejšiu expedíciu – polročnú dobrodružnú výpravu po Tichomorí. Deväťčlenný tím tvorili posádky dvoch žltých trabantov, poľskej fiatky („malucha“), jawy, čezety a dokonca aj majitelia dvoch invalidných vozíkov. Expedícia vyrazila z Perthu v Austrálii, a pokračovala cez Východný Timor, Indonéziu, Malajziu a Thajsko. Okrem unikátneho cestovateľského zážitku nový Přibáňov dokument ukazuje, že svet sa dá precestovať naozaj netradične

Dokumentární / Road movie

Česko / Slovensko, 2016, 96 min

Tipy na podobné filmy