Symptom Pandorum online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Symptom Pandorum
70%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

253

Symptom Pandorum

Ocitáme se na zdánlivě opuštěné palubě vesmírné lodi. Dva členové posádky se právě probouzejí z hlubokého umělého spánku a s hrůzou zjišťují, že trpí podivnou ztrátou paměti. Nemají nejmenší ponětí, kdo jsou a co na palubě vesmírné lodi vůbec dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozývající se z centra lodi. Jediný způsob, jak se dostat ven z této cely, je úzký a tmavý světlík. desátník Bower (Ben Foster), mladší z dvojice astronautů, vleze dovnitř, zatímco druhý, poručík Payton (Dennis Quaid), zůstává a snaží se navázat rádiové spojení. Bower proniká hlouběji a hlouběji do centra lodi a odhaluje děsivou realitu. Astronauti si brzy uvědomí, že oproti původnímu zdání nejsou jedinými pozůstalými na kosmické lodi a rozmotávají její šokující a strašlivé tajemství. Přežití lidstva záleží jen na nich.

  • Zdánlivě opuštěná paluba vesmírné lodi. Dva členové posádky procitnuvší z hibernace bez vzpomínek kde jsou a co tam dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozývající se z centra lodi. Na tomto pozadí se odehrává příběh dvou astronautů, kteří postupně zjišťují, že oproti původnímu zdání nejsou jedinými pozůstalými na kosmické lodi a rozmotávají její šokující a strašlivé tajemství. Přežití lidstva záleží jen na nich.(zuzi.d)
  • Nebezpečné prítmie, tlmené zvuky prístrojov. Zo spánkovej komory sa prebudí prvý člen posádky a o niekoľko minút na to aj ďalší. Nevedia kde sú, aké je ich poslanie a predovšetkým.. prečo je na vesmírnej lodi – v ktorej sa podľa lodného záznamu malo nachádzať 60 000 pasažierov – tak ukrutné ticho. Postupom času sa preživším pasažierom začnú odhaľovať stratené spomienky, ktoré ich na konci cesty dovedú k strašlivému poznaniu. Ona cesta však vonkoncom nebude žiadna prechádzka ružovým sadom. Na lodi totiž nie sú sami.
Tip na film  Margin Call

Sci-Fi / Horor / Thriller / Akční

USA / Německo / Velká Británie, 2009, 103 min