Safe online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Safe
64%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

405

Safe

Desetiletá čínská dívka Mei je matematický génius. Jednoho dne je násilně odvedena do New Yorku, kde má při vyděračských kšeftech sloužit jako “počítadlo”. Luke Wright (Jason Statham), zápasník bojových umění z New Jersey, zpacká zmanipulovaný zápas a ruská mafi e pro výstrahu zavraždí jeho ženu a každého, s kým se pokusí navázat jakékoli přátelství či vztah. A tak se Luke, bez domova, prostředků a naprosto izolovaný od společnosti, potuluje ulicemi a balancuje na pokraji sebevraždy. Náhle však jeho cestu zkříží malá vyděšená Číňanka pronásledovaná ruskými gangstery. Luke v mžiku stojí před zásadní otázkou: Pokračovat po vlastní ose vedoucí do záhuby nebo se vrátit zpět a bojovat s mafiánským podsvětím za záchranumalé dívky, kterou nikdy dříve nepotkal?

  • Bývalý elitný agent (Jason Statham) sa snaží zachrániť 12-ročné čínske dievča (Catherine Chan), ktoré uniesli triády. Popritom musí čeliť aj ruskej mafii a skorumpovaným členom newyorského policajného zboru.(m.a.t.o.)
  • Luke Wright (Jason Statham) je bývalý profesionálny zápasník, majster zmiešaných bojových umení. Žije pokojným životom až do okamihu, keď zachráni život malému čínskemu dievčaťu Mei pred ozbrojenou skupinou ruských zabijakov. Luke si Mei vezme pod svoje ochranné krídla a pomaly sa dozvedá odpoveď na otázku, prečo chce niekto Mei ublížiť.(kazatelSVK)
  • Mei je geniálne dvanásťročné dievča, ktoré ako jediné pozná číselnú kombináciu od dôležitého trezoru. Obsah trezoru je objektom záujmu čínskych triád, Rusov i skorumpovaných policajtov. Na pomoc Mei prichádza bývalý špeciálny agent Luke Wright (Jason Statham).

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 94 min

Tipy na podobné filmy