Kung Fu Panda 3 online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Kung Fu Panda 3
73%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

5391

Kung Fu Panda 3

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand!

  • Po (Jack Black) se znovu shledává se svým biologickým otcem (Bryan Cranston) a vrací se zpátky na své rodné místo. Brzy si však uvědomí, že tam nezapadá. Navíc se seznámí s Mei Mei (Rebel Wilson), se kterou má domluvený sňatek. Po se však střetne se zlým duchem Collectorem (Mads Mikkelsen), který může vzít schopnosti každému mistrovi Kung Fu – a jeho dalším úlovkem je Dračí Bojovník.(ManOfPhoenix)
  • Jedna z najúspešnejších animovaných sérií na svete sa vracia v roku 2016 vo svojom zatiaľ najväčšom komediálnom dobrodružstve Kung Fu Panda 3. Poov stratený biologický otec sa nečakane objaví a odcestuje spolu s Poom do tajného pandieho raja, kde sa stretnú s novými pandími postavami. Ale keď Kai, zloduch s nadprirodzenými schopnosťami, preletí Čínou ako víchrica a začne porážať všetkých majstrov kung-fu, Po musí urobiť nemožné: naučiť dedinu plnú ťažkopádnych bratov umenia kung-fu, aby sa z nich stalo neohrozené společenstvo Kung Fu Pánd.

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 94 min

Scénář:

Jonathan Aibel, Glenn Berger

Tip na film  Aferim!

Produkce:

Melissa Cobb