Online filmy zdarma


Hardcore Henry


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Hardcore Henry
80%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

6223

Hardcore Henry

Vzbudil jsi se, nic si nepamatuješ. Nejspíš proto, že tě právě oživili. Ta krásná žena říká, že tě miluje a že se jmenuješ Henry. Máš jakoby umělý ruce a nohy. Najednou někdo vtrhnul do místnosti, střílí na tebe a ženu, která tě miluje, unášejí pryč. Měl bys jí pomoct a dostat zpátky. Kdo ji ale unesl? Mocný vůdce s armádou žoldáků a plánem na ovládnutí světa. Jsi v neznámém městě, kde se tě neustále pokouší někdo zabít. Kromě tohohle chlápka, je z Británie, Jimmy. Prý je s tebou. Nejseš si tím úplně jistý, ale zatím na tebe alespoň nestřílí. Pokud celý tohle šílenství přežiješ, a zjistíš, co se vlastně děje, mohl by ses dozvědět, jaký je tvůj účel a kdo vlastně jsi. Vzhůru do akce! A ještě něco . . Hodně štěstí, Henry. S největší pravděpodobností ho budeš opravdu potřebovat.

  • Henry, nově vzkříšený kyborg, musí během jednoho dne zachránit svou ženu a zároveň i svého tvůrce v jedné osobě ze spárů Akana, psychotického tyrana s telekinetickými schopnostmi, a jeho armády žoldáků. Snímek se odehrává v Rusku a je natočen z pohledu první osoby.(geklon)
  • Zobudil si sa, nič si nepamätáš. Najskôr preto, že ťa práve oživili. Tá krásna žena hovorí, že ťa miluje a že sa voláš Henry. Máš akoby umelé ruky a nohy. Odrazu niekto vtrhol do miestnosti, strieľa na teba a ženu, ktorá ťa miluje, unášajú preč. Mal by si jej pomôcť a dostať ju späť. Ale kto ju uniesol? Mocný vodca s armádou žoldnierov a plánom na ovládnutie sveta. Si v neznámom meste, kde sa ťa ustavične niekto pokúša zabiť. Okrem tohto chlapíka, ktorý je z Británie, volá sa Jimmy a vraj je s tebou. Nie si si tým úplne istý, ale zatiaľ na teba aspoň nestrieľa. Ak celé toto šialenstvo prežiješ a zistíš, čo sa vlastne deje, mohol by si sa dozvedieť, aký je tvoj účel a kto vlastne si. Hor sa do akcie! A ešte niečo… Veľa šťastia, Henry. S najväčšou pravdepodobnosťou ho budeš naozaj potrebovať.

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Rusko, 2015, 90 min