Exmanželka za odměnu online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
Exmanželka za odměnu
55%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

269

Exmanželka za odměnu

Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život. Možná se domnívali, že splnit manželský slib lásky, věrnosti a vzájemného respektu byl úkol nad jejich síly. Pokud ale chtějí přežít, budou muset společně překonat nástrahy mnohem větší.

  • Lovec odměn Milo (Gerard Butler) dostane za úkol zatknout svou bývalou ženu Cassidy (Jennifer Aniston), protože se nedostavila k soudu. Milo se proto svou ex-manželku snaží dostat zpět všemi způsoby a některé z nich jsou poněkud netradiční. Do děje se navíc zapletou špinaví policisté, kteří obchodují s drogami, takže bude postaráno jak o humor, tak o akci.(Ferry)
  • Na Mila Boyda (Gerard Butler), smoliarskeho lovca odmien, sa usmeje šťastie, keď dostane za úlohu vystopovať a odovzdať spravodlivosti svoju bývalú manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnieva sa, že ho čaká ľahká odmena, ale keď mu Nicole zmizne, aby sledovala stopu vražedného spiknutia, uvedomuje si, že nič, čo sa týka jeho a Nicole, nie je jednoduché. Obaja bývalí partneri neustále stupňujú finty, ktorými sa jeden druhého snažia oklamať – do chvíle, než zistí, že im ide obom o život. Možno sa domnievali, že splniť manželský sľub lásky, vernosti a vzájomného rešpektu bola úloha nad ich sily. Pokiaľ ale chcú prežiť, budú musieť spoločne prekonať nástrahy omnoho väčšie.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

Tipy na podobné filmy