12 kol online


Přehrávač filmu se otevře v novém okně

Stáhnout film online
12 kol
60%
Hodnocení ČSFD.cz

Odkaz na film

176

12 kol

Detektiv Danny Fischer (John Cena) sice zatkne geniálního zloděje Jacksona, při zásahu však náhodou zahyne lupičova přítelkyně. Kriminálník toužící po pomstě vymyslí pro Dannyho dvanáct úkolů a hádanek, na jejichž rozluštění závisí život milované Molly.
Při policejní akci se detektiv Danny Fisher (John Cena) z New Orleansu chystá zatknout nebezpečného zločince Milese Jacksona (Aidan Gillen). Ten se i se svou přítelkyní dává na útěk, skončí však v poutech, zatímco jeho přítelkyně nešťastnou náhodou zahyne. Miles viní z její smrti Dannyho a slibuje mu odplatu. Po několika letech detektiv vyslechne znepokojující telefonát od Milese, v němž mu zločinec stručně řečeno říká – oko za oko, zub za zub. Dannyho čeká nebezpečná hra o dvanácti kolech s téměř nerozluštitelnými úkoly a hádankami, které však bude muset všechny splnit, chce-li ještě svou přítelkyni spatřit živou.

  • Při policejní akci zatýká Danny Fisher (John Cena) nebezpečného zločince. Ten se ale i se svou přítelkyní dává na útěk. Po nevydařeném útěku končí Miles Jackson (Aidan Gillen) v poutech a jeho přítelkyně pod koly protijedoucího auta. Miles viní ze smrti přítelkyně Dannyho a slibuje mu odplatu. O několik let později dostává Danny znepokojující telefonát od Milese, ve kterém mu Miles stručně řečeno říká – oko za oko, zub za zub. Dannyho čeká strhujících 12 Kol, kterými bude muset projít, chce-li ještě někdy svou přítelkyni spatřit živou.(Ferry)
  • Detektív Danny Fischer sa pri policajnej akcii v New Orleanse chystá zatknúť nebezpečného zločinca Milesa Jacksona aj s jeho mnohomiliónovým lupom. Jackson sa aj so svojou priateľkou dá na útek, skončí v putách, ale jeho priateľka nešťastnou náhodou príde o život.
    Miles z jej smrti viní Dannyho a sľúbi mu odplatu. Presne po roku si detektív vypočuje znepokojujúci telefonát od Milesa, v ktorom mu zločinec stručne povedané povie – oko za oko, zub za zub.
    Miles ušiel z väzenia a prichystal pre Dannyho nebezpečnú hru na dvanásť kôl s takmer nerozlúštiteľnými úlohami a hádankami, ktoré však musí všetky splniť. V opačnom prípade príde jeho priateľka Molly, ktorú Miles uniesol, o život.
    Danny, ktorému Miles už zničil dom a auto, sa púšťa do zdolávania týchto čudesných dvanástich kôl bez istého výsledku…

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 103 min

Tipy na podobné filmy